اخبار

جلسه کمیته کارگری و تعاون ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان طبس برگزار شد

جلسه کمیته کارگری و تعاون ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان طبس برگزار شد

جلسه کمیته کارگری و تعاون ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان طبس با حضور اعضا در محل معاونت اداره کل و اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان طبس برگزار شد.

در ابتدای مهدی قاسمی زاده، معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین با تبریک پیشاپیش فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با تشکر از واحدهای کارگری که در سال 97 در اجرای برنامه های دهه فجر با کمیته و ستاد همکاری لازم را داشتند،به بیان برنامه های پیشنهادی ابلاغ شده پرداخت و از واحدها خواست تا در این خصوص برنامه ریزی نمایند. در ادامه جلسه نمایندگان واحدهای کارگری به بیان برنامه های در نظرگرفته شده توسط واحد خود در دهه فجر پرداختند و پیشنهاداتی ارائه نمودند.

سپس حجت الاسلام قناعت، دبیر ستاد دهه مبارک فجر شهرستان طبس ضمن تشکر از حاضرین و اعضای کمیته کارگری و تعاون بیان داشت که بزرگترین قشر جامعه شهرستان را کارگران تشکیل میدهند لذا اعضای کمیته باید تلاش نمایند تا در این ایام مبارک برنامه های شایسته ای را برای این عزیزان در نظر بگیرند و تمام تلاش خود را جهت رضایت این کارگران بکار گیرند.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید