اخبار

انجام 1218مورد نظارت بر اجرای طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان

انجام 1218مورد نظارت بر اجرای طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوب؛ هشتمین جلسه کمیته نظارت استان در اجرای طرح های برنامه توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی به ریاست معاون دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و با حضور سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برگزار شد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از انجام 1218مورد نظارت بر اجرای طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خبر داد و افزود: نظارت بر انجام دقیق تعهدات توسط کارفرمایان و هزینه کرد صحیح منابع در جهت ایجاد و گسترش اشتغال درمناطق روستایی و عشایری استان باید مورد توجه ویژه کمیته های نظارت در شهرستانها و استان قرار گیرد.

وی ادامه داد: کمیته نظارت شهرستانها به ریاست فرماندار در هر شهرستان مکلف به اجرای کامل و دقیق شیوه نامه نظارت بر طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در شهرستانها می باشد که باید جلسات و بازدید های آن به صورت مستمر برگزار شده و اجرای طرح ها مورد رصد قرار گیرد و مغایرت های موجود با تعهدات را جهت اعمال قانون و استرداد تسهیلات به استان اعلام نمایند.

در این جلسه موضوع 24 طرح که مغایرت آنها با تعهدات از سوی کمیته نظارت شهرستانها اعلام شده بود، مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید