اخبار

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی دیدار کرد

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان به سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در اجرای طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان، عملکرد بانک توسعه تعاون را قابل قبول ارزیابی کرد و افزود:همکاری و هم افزایی بیش از پیش در تعاملات بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک توسعه تعاون در مرکز و شهرستانهای تابعه مورد انتظار است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تداوم برنامه های مشترک و همکاری بیش از پیش را در دستور کارحوزه های مختلف اداره کل با بانک توسعه تعاون قرار داد و افزود: با توجه به اینکه جمعیت کثیر مشتریان بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی بخش تعاون از میان تعاونگران استان بوده و هدف ما نیز تقویت بخش تعاون می باشد، سرعت وانعطاف در روند رسیدگی به درخواست های جامعه هدف، تسهیل شرایط اخذ تسهیلات و دریافت وثائق در چهارچوب قوانین و مقررات بانکی مورد انتظار است.

اشرفی گره گشایی مشکلات مردم را به عنوان اصل اساسی خدمتگذاری درنظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به محدودیت های سرمایه گذاری در استان و شرایط اقتصادی موجود بایستی در جهت جذب اعتبارات اشتغالزای استان تلاش مضاعف صورت گیرد.

وی افزود: بخش تعاون در استان بایستی با قرار گرفتن صحیح در مسیر رشد و بالندگی خود، سهم بیشتری در اقتصاد استان و همچنین کشور به خود اختصاص داده  که این مهم با توانمند شدن تعاونی ها و همچنین نگاه ویژه جامعه و مسئولین به بخش تعاون به عنوان یکی از سه رکن اصلی اقتصاد میسر خواهد بود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جذب بیش از 100درصد اعتبارات ابلاغ شده به بانک توسعه تعاون در اجرای طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خبر داد و خواستار تلاش بیشتر برای جذب اعتبارات تبصره 16 توسط نهادهای حمایتی شد.

ملایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون در استان نیز از سرعت رسیدگی به درخواست های متقاضیان استفاده از تسهیلات مشاغل خانگی در شعب این بانک خبر داد و گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی، توسعه کسب و کار و اشتغال و حفط آن را در دستور کار قرار داده است.

سرمایه گذاری توسط تعاونگران و حمایت بخش تعاون از شعب بانک توسعه تعاون که موجب ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به این قشر خواهد شد، از جمله موضوعات مطرح شده توسط مدیر شعب بانک توسعه تعاون بود که در این نشست به بیان آن پرداخت.

بیان برنامه ها و موضوعات مشترک کاری بین حوزه های تخصصی اداره کل و مدیر شعب بانک توسعه تعاون بخش دیگری از این دیدار بود.

 


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید