اخبار

اخلاق و توصیه های اخلاقی در تمام موارد زندگی باید سر لوحه کاری همکاران باشد

اخلاق و توصیه های اخلاقی در تمام موارد زندگی باید سر لوحه کاری همکاران باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی؛ غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی صبح امروز در سومین شورای اداری با تبریک هفته وحدت و تولد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: اخلاق و توصیه های اخلاقی در تمام موارد زندگی باید سر لوحه کاری همکاران باشد.

غلامرضا اشرفی با بیان اینکه داشتن تقویم اجرایی برای انجام کارهای تخصصی و عمومی یک ضرورت است گفت: هر حوزه باید برای برنامه های پیش رو تقویم اجرایی تدوین کند تا قبل از برگزاری جشنواره و هفته های متناسب با امور حوزه آمادگی لازم را داشته باشند .

اشرفی برنامه ریزی برای انجام فعالیتهای اداری را امری مهم برشمرد و گفت: برنامه کاری همکاران در حوزه های مختلف باید به گونه ای باشد که فعالیت های تخصصی و عمومی را با توجه به اولویت بندی کاری انجام دهند.

وی پیگیری طرح ها و تفاهم نامه های همکاری منعقد شده با دستگاههای استان را عاملی برای پیشبرد اهداف و سیاست های اداره کل برشمرد و افزود: از ظرفیت های پیش رو جهت خدمت به مردم و جامعه هدف باید استفاده نمود و با برگزاری کمیته های تخصصی در شهرستان ها موضوعات به صورت مستمر پیگیری و رصد شود .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: بازرسی مستمر از کارگاه های استان جهت بازدید موارد ایمنی بیش ازپیش جدی گرفته شود و به کارگاههای استان جهت رعایت و به کارگیری اصول اولیه ایمنی جهت حفظ سلامت کارگران تلاش شود.

غلامرضا اشرفی تاکید بر پیگیری حوادث، و مشکلات کارگاه های استان و ارتباط موثر با تشکل های کارگری و کارفرمایی جهت رفع موانع تولید را خواستار شد و افزود: حفظ و صیانت از کارگران و کارفرمایان وظیفه مهمی است که با ایجاد راهکارهای قانونی و توسعه فرهنگ کارآفرینی و تعاون در جامعه نهادینه می شود.

وی خاطر نشان کرد با توجه به اعتبارات مشاغل خانگی سعی شود طرح ها این منابع به خوبی در استان جذب شود .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ایجاد خانه های بهداشت و فعالیت بهداشتیاران در کارگاهها را عامل موثری برای حفظ و سلامت روح و روان کارگران برشمرد و گفت: باید از ظرفیت های حوزه های کاری برای سلامت روح و جسم کارگران و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ نماز  در بین واحدهای کارگری برای داشتن جامعه کارگری سالم استفاده نمود.

غلامرضا اشرفی تحقق کامل برنامه های ابلاغی را خواستار شد و از مدیران و روسای ادارت به جهت عملکرد آنها تشکر کرد.

سومین شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید