اخبار

ارائه خدمات بیمه اجتماعی در بین کشاورزان، روستائیان و عشایر به کاهش فقر، بهبود زیرساخت های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی این بخش ها می انجامد

ارائه خدمات بیمه اجتماعی در بین کشاورزان، روستائیان و عشایر  به کاهش فقر، بهبود زیرساخت های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی این بخش ها می انجامد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ظهر امروز غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در نشست صمیمی با کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر گفت: کارگزاران باید با  ایجاد اطمینان خاطر لازم در روستاییان و عشایر و جامعه هدف در رابطه با اهمیت بيمه برای آینده آنان اطلاع رسانی کنند.

وی گفت: ارائه خدمات بیمه اجتماعی در بین کشاورزان، روستائیان و عشایر  به کاهش فقر، بهبود زیرساخت های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی این بخش ها می انجامد .

غلامرضا اشرفی افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر جزء قشر زحمت کش و کم توقع جامعه هستند که باید برای بهبود شرایط آنان خدمات صندوق به آنان اطلاع رسانی شود.

وی گفت: کارگزاران صندوق ها در روستاها باید کسانی باشند که از خود افراد آن منطقه باشند و از حسن شهرت در بین مردم برخوردار باشند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی بهترین راه برای آگاه سازی جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی را اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم دانست  و افزود: از تمام مزیت های کانال های شبکه های اطلاع  رسانی و همچنین تهیه بروشور و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی برای آگاه سازی مردم استفاده شود .

وی اعتماد سازی در جامعه را منوط به اطلاع رسانی شفاف بیان کرد و گفت: از ظرفیت های صدا و سیمای استان و همچنین از خبرنگاران در جهت نشر و آگاه سازی جامعه استفاده شود .

 

وی اعلام آمادگی نمود تا در جلساتی که با تشکل های کارگری و کارفرمایی، تعاونی ها و کارگران در استان برگزار گردد کارشناسان صندوق بیمه با حضور در جلسه به اهمیت بیمه اجتماعی بپردازند.

ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر ضمن ارائه گزارش  و عملکرد صندوق در استان خواستار همکاری و حمایت بیش از  پیش اداره کل از صندوق شد.

درادامه کارگزاران صندوق مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند .

 

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید