اخبار

نشست سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با همکاران طبس

نشست سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با همکاران طبس

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ غلامرضا اشرفی در اولین سفر کاری خود به شهرستان طبس با همکاران معاونت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از عملکرد همکاران در شهرستان طبس، بر تحقق کامل شاخص های کاری تعریف شده از سوی اداره کل و وزارت متبوع در شهرستان تاکید کرد و افزود: انعکاس موانع و چالش های موجود در جهت تحقق برنامه های پیش رو و انضباط کاری و سلامت اداری  باید در اجرای برنامه ها مدنظر قرار گیرد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بر اجرای کامل ماده 91 و92 و رعایت شفافیت و مبارزه با فساد تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه طبس در حوزه معادن دارای ظرفیت های ویژه ای است و بیشتر حوزه کاری ایمنی اداره در معادن می باشد باید توجه خاصی به این مهم شود.

اشرفی بر تعامل با سایر دستگاه های اجرایی، بازرسی های هدفمند و دوره ای، پیگیری مشکلات کارگاه های شهرستان و پاسخگویی به موقع به مکاتبات و همچنین تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت:در شهرستان طبس 40درصد شکایات کارگری به صورت سازش مستقیم انجام شده است و 169نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری در شهرستان کاهش داشته است.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید