اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شورای رفاه اعلام کرد:

روابط عمومی ها پل ارتباطی میان جامعه و سازمان

روابط عمومی ها پل ارتباطی میان جامعه و سازمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن قدردانی از تلاشها و فعالیت های مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت در استان گفت: اهمیت توجه به روابط عمومی در عصر حاضر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: مدیران روابط عمومی علاوه بر حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مسئولیت خطیری در انعکاس عملکرد سازمان به جامعه هدف و انعکاس واقعی بازخورد جامعه در خصوص اقدامات و عملکرد سازمان، به مدیران و تصمیم گیرندگان در سازمان دارد.

 سرپرست اداره کل در ادامه سخنان خود تصریح کرد: نقش روابط عمومی به عنوان واحدی دارای استقلال فکری و عملی، به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیر با کارکنان و سایر اقشار جامعه بسیار حائز اهمیت است و نقش آن در حد انجام کارهای مربوط به تشریفات ادارات و حتی کارهای شخصی توسط بعضی مدیران تعریف نمی شود.

 اشرفی ادامه داد: روابط عمومی نقشی مهمی را در تعیین، شکل دهی و برنامه‌ریزی اجرای سیاست‌های راهبردی یک سازمان ایفا می‌کند و فرصتی مناسب را در اختیار مدیریت یک سازمان قرار می‌دهد که تصویر شفاف‌تری از آنچه در محیط سازمان و همچنین جامعه در اختیار داشته باشد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جایگاه ضعیف روابط عمومی در ساختار و فرآیند دستگاه ها، عدم اعتقاد مدیران ارشد دستگاهی و نهادی به جایگاه و ضریب نفوذ این حوزه، بی توجهی به امر پژوهش و تحقیق در روابط عمومی ها و دچار روزمرگی شدن حوزه های روابط عمومی، نبود برنامه تدوین شده از جمله معضلات حوزه روابط عمومی برشمرد که بایستی مدیران روابط عمومی برای رفع آن به توانمندی لازم در بخش های مختلف برسند.

اشرفی ادامه داد:  روابط عمومی، می‌تواند پل ارتباطی بین افراد جامعه و سازمان‌ها بوده و با انجام کار حرفه‌ای موفقیت سازمانی را تضمین کند به همین دلیل باید مورد توجه همه مدیران در سطوح مختلف قرار گیرد.

کمبود نیروی متخصص، نبود اعتبارات مستقل و مشخص در حوزه روابط عمومی، تعدد وظایف، ارجاع امور غیر مرتبط به حوزه روابط عمومی، نبود پست سازمانی مدون برای روابط عمومی و ... از جمله مهمترین موضوعاتی بود که مدیران روابط عمومی شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی به آن پرداختند. سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قول پیگیری تا رفع مشکلات آنان را در جلسه  اعلام کرد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید