اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اعلام کرد:

18 تعاونی در استان، 19 برند ثبت کردند

18 تعاونی در استان، 19 برند ثبت کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از ثبت 19برند توسط تعاونی های استان خبر داد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان طی گزارشی از فعالیت 18 تعاونی با ثبت 19 برند در استان خبر داد و افزود:برندسازی یکی از ضروریات فعاالیت های اقتصادی است که باید تعاونی های استان برای معرفی محصولات خود و همچنین شناخته شدن بیشتر تولیدات  خود مورد توجه قرار دهند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت:برند سازی همچنین موجب بهبود روند بازاریابی و فروش محصول می شود. وی ادامه داد: شهرستانهای خوسف، بیرجند، سربیشه، فردوس، زیرکوه، طبس، بشرویه و قاین در استان دارای تعاونی های صاحب برند می باشند که باید الگوی موفقی برای سایر تعاونی ها قرار گیرد.

وی افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان نیز با برگزاری دوره های آموزشی برندسازی و کارگاه های توجیهی ویژه مدیران شرکت تعاونی ها در خصوص برندسازی و همچنین حمایت های مالی و پرداخت کمک هزینه ثبت برند به تعاونی ها گامی در خصوص این مهم بر داشته است.

لازم به توضیح است در حال حاضر در استان 920تعاونی در بخش های تولیدی، توزیعی و خدماتی با 768148 عضو و سرمایه گذاری 371751 میلیون ریال و اشتغالزایی 8927 نفر فعالیت می کنند.

۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید