اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اعلام کرد:

یک هفته مهلت باقی مانده برای ارسال آثار مسابقات انتخابی قرآن کارگری

یک هفته مهلت باقی مانده برای ارسال آثار مسابقات انتخابی قرآن کارگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن دعوت از قاریان برجسته و فعالان قرآنی جامعه کار و تلاش استان برای ارسال آثار، گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نظر دارد به منظور معرفی نفرات برتر قرآنی استان جهت حضور در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور نسبت به برگزاری مسابقات انتخابی اقدام کند.

وی افزود: این دوره از مسابقات استانی در رشته های قرائت، ترتیل و مفاهیم در بین جامعه کار و تلاش استان برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: این مسابقات با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و الگوبرداری از معارف دینی و اسلامی در میان جامعه کار و تولید می باشد. وی ادامه داد: کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های آنان که دارای بیمه تامین اجتماعی کارگری می باشند مجاز به شرکت در این دوره از مسابقات خواهند بود.

اشرفی با بیان اینکه یک هفته تا پایان مهلت ارسال آثار زمان باقی مانده است گفت: متقاضیان شرکت در مسابقات انتخابی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور بایستی لوح فشرده حاوی فایل تصویری قرائت و ترتیل خود را تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 23آبانماه به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تحویل نمایند.

علاقمندان و متقاضیان شرکت در این مسابقات می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی محل سکونت خود مراجعه و یا با شماره 09159632278 تماس حاصل فرمایند.

سال گذشته این مسابقات به صورت حضوری با شرکت 200نفر از نخبگان قرآنی جامعه کار و تولید استان برگزار شد که از میان شرکت کنندگان 12نفر به عنوان منتخب استانی به سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کارگری کشور اعزام شدند. این مسابقات سال گذشته در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید