اخبار

ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید ادامه دارد

ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ ثبت نام جشنواره امتنان از کارگر، گروه کار و واحدهای نمونه ادامه دارد.

بنا بر اعلام غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، بر اساس ماده 195 قانون کار، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است همه ساله به طرق مختلف نسبت به شناسایی و معرفی کارگر نمونه و معرفی الگوهای جامعه کار و تلاش اقدام نماید. امسال سی و یکمین جشنواره انتخاب و معرفی کارگران و گروه های کار نمونه و واحد نمونه برگزار خواهد شد.

وی افزود این فرایند در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات انجام می شود و کمیته فنی استانی پرونده هایی را که نمره بالاتری بر اساس شاخص های طرح( ابتکار، اختراع، خلاقیت ونوآوری) کسب نمودند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب خواهند کرد.

 اشرفی افزود: تا کنون 158 مورد در سامانه جشنواره ثبت نام کرده اند که از این تعداد 19 مورد واحد نمونه و 139مورد تحت عنوان کارگر و گروه کار نمونه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه اظهار داشت: از مجموع ثبت نام های صورت گرفته 19 مورد در بخش کشاورزی، 68مورد در بخش صنعت و 52 مورد در بخش خدمات بوده است.

اشرفی هدف از برگزاری جشنواره امتنان را رشد و شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر نیروی انسانی و بروز استعدادها و خلاقیت آنان در محیط کار و تولید عنوان کرد وافزود: این امر موجب صرفه جویی ارزی و ریالی در صنعت کشور شده و گام های استواری را به سوی توسعه و استقلال اقتصادی فراهم خواهد نمود.

وی از کارفرمایان و کارگران استان دعوت کرد جهت ثبت نام به پورتال جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir   مراجعه نمایند

ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سال 98-99 از 20مهر آغاز و تا 20آبانماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید