اخبار

پیام سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت 13 آبان

پیام سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت 13 آبان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همزمان با 13آبان ماه روز دانش آموز، ضمن دعوت از جامعه کارگران، کارآفرینان و تعاونگران استان برای حضور پرشور در راهپیمایی؛ طی پیامی یاد و خاطره این روز را گرامی داشت.

در متن پیام آمده است:

بسمه تعالی

آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن بیگانگان از ایران نقش مؤثری داشته است. رویدادهایی که سند ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت‌های منفعت‌ طلب است ، ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

 13آبان به مثابه روز پایداری ملت غیور و سربلند ایران در برابر نظام استکبار جهانی و برگ زرینی از تاریخ آزادگی ملت ایران است و با یادآوری ضرورت تداوم هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان ،بار دیگر اهمیت تکیه بر نسل جوان ایرانی را نشان می دهد.

بی گمان مردم شریف خراسان جنوبی علی الخصوص جامعه کار و تلاش استان پا به پای دیگر آحاد ملت هوشیار ایران اسلامی، امسال نیز همچون سال‌های گذشته -و چه بسا پر شورتر از همیشه- با اراده ای پولادین، بار دیگر بانگ عدالت خواهی و استکبار ستیزی خود را در روز 13 آبان ماه با حضوری حماسی و باشکوه به گوش جان جهانیان خواهند رساند و با آرمان های امام راحل و شهدای دانش آموز و دانشجو، بیعتی دوباره خواهند نمود.

 

غلامرضا اشرفی

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

آبانماه یکهزاروسیصد و نود و هشت

 

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید