اخبار

آیین تجلیل از اعضای ستاد بزرگداشت هفته تعاون برگزار شد

آیین تجلیل از اعضای ستاد بزرگداشت هفته تعاون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ آیین تجلیل از اعضای ستاد بزرگداشت هفته تعاون برگزار شد.

عباس رکنی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در طول هفته تعاون، آمیختن فعالیت ها همراه با خلاقیت که منتج به نتایج اثربخش شود بسیار ارزشمند است.

وی ضمن تشریح راهبردهای تعاون، اولین راهبرد تعاون را ترویج و فرهنگ سازی تعاون عنوان کرد و افزود:در ترویج فرهنگ تعاون باید با فکرهای نو و خلاقانه اقدام کرد تا به نتایج مطلوب ومد نظر برسیم.

طرح ایده های نو و ابتکاری توسط کارشناسان و مدیران بخش تعاون مورد تاکید مدیر کل قرار گرفت و گفت: بسیاری از اقدامات که جنبه فرهنگ سازی دارد و اقدامی بنیادی است با هدف انقال فرهنگ تعاون به نسل بعد که خود یکی از ابعاد اساسی اجتماعی شدن می باشد. وی افزود: معرفی الگوهای برتر در حوزه های مختلف و ارائه نقاط مثبت به نسل بعدی موجب امیدافزایی در جامعه خواهد بود و در این میان معرفی تعاونی های برتر نیز گامی در این راستا می باشد.

رکنی بر ارتقای کیفی برنامه های هفته تعاون تاکید کرد و افزود:برگزاری تورهای ترویجی اقدامی اثربخش است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: در حوزه نظارت باید قانونی عمل کرد. وی افزود: رصد دائمی تعاونی ها و ارائه گزارش های کارشناسی شده به مراجع ذیصلاح اقدامی قانونی از سوی اداره نظارت است و بایستی اقدامات در چهارچوب ضوابط و اجرای قوانین صورت گیرد.

مدیر تعاون اداره کل طی گزارشی در خصوص اقدامات هفته تعاون گفت: در طول هفته تعاون 42برنامه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در استان برنامه ریزی و اجرا شد.

راستگو برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر مرحله استانی، تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع تعاون و کارگروهی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در طول هفته تعاون در سالجاری بوده است.

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید