اخبار

آیین تجلیل از مدال آوران ورزش کارگری استان برگزار شد

آیین تجلیل از مدال آوران ورزش کارگری استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ دومین جلسه هیات ورزش کارگری استان در سال 97 همزمان با آیین تجلیل از مدال آوران هیات ورزش کارگری استان برگزار شد.

این مراسم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل ورزش و جوانان ، روسای انجمن های ورزشی و روسای هیات های ورزشی استان برگزار شد.

عباس رکنی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی بر ترویج و اشاعه فرهنگ ورزش در جامعه تاکید کرد و افزود: با توجه به تغییر و توسعه سریع جامعه و تاثیرآنها بر زندگی افراد ،ماشینی شدن کارها و زندگی ، کم تحرکی مشاغل و افراد ، شیوع بیماریهای مرتبط با بی تحرکی ارزش حیاتی وکاربردی تربیت بدنی و ورزش  بیشتر آشکار می شود.

رکنی بر سرمایه گذاری بر نیروی انسانی اشاره کرد؛ و توجه به مسائل فرهنگی ورزشی را در ایجاد روحیه نشاط، تحرک و سلامت جسم و روح افراد موثر ارزیابی کرد و افزود: بدون شک با رواج و توسعه تربیت بدنی و ورزش همگا نی در جامعه، شکوفایی اقتصادی ،اجتماعی ، سلامت و تندرستی عمومی ایجاد خواهد شد.

این مقام مسئول ضمن اشاره به تکالیف قانونی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور فرهنگی و ورزشی کارگران گفت:  قطعا نقش یک کارگر سالم و تندرست در تولید اقتصادی بسیار بیشتر خواهد بود و بهره وری در سیستمی که به امور ورزشی نیروی انسانی خود اهمیت دهد بالا می باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اشاره به مزایای اجتماعی و تربیتی ورزش؛ گسترش آن در میان طبقات مختلف اجتماع را خواستار شد و توجه جدی به تربیت بدنی و ورزش همگانی در جامعه وتوسعه کمی وکیفی آن را امری ضروری برشمرد.

این مقام مسئول وجود زیرساخت های قابل قبول در استان جهت توسعه ورزش کارگری را یادآور شد و افزود: وجود مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران و حمایت ها و مشوق های قانونی از ورزش، از جمله فرصت های ایجاد شده در این زمینه می باشد.

در این مراسم از 7 نفر ورزشکار مدال آور جامعه کار و تلاش استان تقدیر شد

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید