اخبار

جلسه راه اندازی شرکت توسعه و عمران شهرستانی قاین تشکیل شد

جلسه راه اندازی شرکت توسعه و عمران شهرستانی قاین تشکیل شد

این جلسه با حضور رییس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان قاینات  و شهردار شهر قاین، کارشناسان تعاون در محل شهرداری قاین برگزار گردید .

 در این جلسه عرب نژاد ضمن تشکر از شهرداری بابت همکاری با اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه های کار و کارگری و توجه ویژه شهردار به امور رفاهی کارگران، تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان را یکی از برنامه های دولت در جهت ایجاد بستر توسعه در شهرستانها برشمرد و از شهردار قاین خواست با توجه به اهداف تشکیل تعاونی توسعه عمران و توجه ویژه شهردار به توسعه و عمران شهر قاین، همکاریهای لازم در خصوص تشکیل تعاونی توسعه و عمران صورت دهد.

 عرب نژاد با بیان اینکه حداقل نیم درصد از جمعیت شهرستان که حدود 500 نفر می شوند می بایست به عضویت این تعاونی درآیند افزود، حداقل سرمایه برای تشکیل این تعاونی 3 میلیارد ریال می باشد .

در ادامه یحیی پور شهردار قاین با بیان اینکه از هر طرحی در زمینه توسعه شهر قاین صورت گیرد استقبال می کند و  افزود قطعا تامین سرمایه و اعضای تعاونی برای شهرداری که دارای خانواده بزرگی می باشد کار چندان سختی نیست اما می بایست در این زمینه تحقیق و بررسیهای لازم انجام شود که آیا تشکیل این تعاونی به عمران و پیشرفت قاین کمکی خواهد کرد یا خیر. آقای یحیی پور با بیان اینکه پس از تحقیقات لازم همه تلاش خود را در زمینه تشکیل این تعاونی بکار خواهد بست, قول مساعد داد که از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نکند.

 در پایان جلسه در خصوص مجموعه ورزشی کارگران قاین در زمینه زمین مجموعه پروانه ساختمانی و واگذاری مجموعه تبادل نظر گردید و جلسه با ذکر صلوات پایان یافت .

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید